Petsbro

Android için Hayvanlara Özel Instagram Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 1.8.2
  • Dil TR / EN
  • Firma DijitalGozluk
Petsbro; evcil hayvan besleyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, evcil hayvanlarınız için özel profil oluşturarak resimlerini paylaşabileceğiniz eğlenceli bir Android için Hayvanlara Özel Instagram Uygulamasıdır.

Petsbro; evcil hayvan besleyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş, evcil hayvanlarınız için özel profil oluşturarak resimlerini paylaşabileceğiniz eğlenceli bir Android için Hayvanlara Özel Instagram Uygulamasıdır.

Kurulduğu günden bu yana uygulamada şimdiye kadar 5 bin evcil hayvan profili eklenmiş ve 10 bin fotoğraf paylaşılmış. Günlük ortalama 10-20 yeni üye kazanan uygulamanın çoğu yurtdışından olmak üzere toplamda 3 bin üyesi bulunuyor.

Tamamen ücretsiz olarak hayvan severlere sunulan uygulamada, evcil hayvanlarınız için özel albümler oluşturabilir, kullanıcı profilinize birden fazla evcil hayvan ekleyebilirsiniz. Uygulamada kayıt olmanız için evcil hayvanınızın bulunması gerekmiyor. Ancak evcil hayvan fotoğraflarının dışındaki fotoğraflar uygulama içerisinde ayıklanıyor. Bu da demek oluyor ki uygulama, sadece evcil hayvan fotoğrafları paylaşmak için kullanılıyor. Diğer sosyal paylaşım uygulamalarının aksine Petsbro uygulamasında takipleşme özelliği bulunmuyor.

Daha Fazla Göster
Petsbro indir
DİĞER SÜRÜMLER